TOP Kategórie

Najlepší tovar na EPROFI.SK

Vybraný tovar

O nás

EPROFI.SK vám prináša profesionálne stroje a náradie za najlepšie ceny na Slovensku. Špecializujeme sa na kvalitné, časom preverené značky. Pri veľkom počte výrobkov ponúkame nadštandardné záručné podmienky, a to aj pre firmy. Väčšinu tovaru máme na sklade a dodávame ho do 48 hodín od objednania. Doprava je u nás zadarmo po celom Slovensku!

Najžiadanejšie skupiny tovaru

Odvlhčovače, sušiče

Mobilné kondenzačné odvlhčovače značiek Desa a Master sú jednými z našich najpredávanejších výrobkov. Domáce odvlhčovače Desa a Artel o rôznych výkonoch sa hodia do každého priestoru, kde pretrvávajú problémy so zvýšenou vlhkosťou. Profesionálne odvlhčovače Master sa potom uplatňujú hlavne v stavebníctve pri vysúšaní muriva a hrubých stavieb, pri hasičských jednotkách v archívoch, kde je treba udržiavať konštantne nízku vlhkosť.

Elektrocentrály (generátory prúdu)

Novinkou v našom sortimentu benzínových generátorov pre sezónu 2009 sú české elektrocentrály MEDVED. Tyto profesionálne stroje, osadené japonskými motormi Honda a špičkovými talianskými alternátormi Sincro, vynikajú najnižšími cenami v profi kategórii a obzvlášť spoľahlivosťou, ktorú dokazuje i záruka v dĺžke 5 rokov.

Klimatizácie

Mobilné klimatizácie Daitsu do bytu nájdete v našej ponuke už šiesty rok. To isté platí o značke klimatizacií REMKO, ktoré ocení predovšetkým náročnejší zákazník. Klimatizácie Sakura sú ďalšie stálice našej ponuky, obľúbené sú hlavne modely s čerpadlom pre stály odvod kondenzátu. Pre záujemcov o splitové klimatizácie potom máme cenovo bezkonkurenčnú ponuku klimatizácií Panasonic aj s montážou.

Čistiace stroje

Umývacie a čistiace stroje nemeckej firmy KRÄNZLE vynikajú šetrnou prevádzkou pri zachovaní maximálnej účinnosti, moderným designom a dokonalým spracovaním, premyslená konštrukcia uľahčuje použitie, údržbu i transport. Dodávame prístroje pre vysokotlakové, parné, horúco a studenovodné čistenie, suché a mokré vysávanie, zametanie. Náš sortiment čistiacej techniky doplňujú stroje značiek COLUMBUS a TWINTEC.

Rezačky dlažby

Španielska firma RUBI je špecialistom na profesionálne rezačky na dlažbu, dodáva diamantové píly na veľmi tvrdé meteriály ako pálené tehly, mramor, dlaždice, keramiku alebo sklo. V sortimente nechýbajú ani pákové lámačky na dlažbu RUBI a výber náhradných rezacích koliesok a diamantové kotúče. V tejto kategórii nájdete tiež príslušenstvo k vŕtačkám pre vŕtanie do obkladov a miešadlá stavebných zmesí.

Eprofi obchody