O nás - EPROFI.SK s.r.o.

V roku 2012 bola založená na Slovensku spoločnosť  EPROFI.SK s.r.o., ktorá v súčasnosti patrí medzi najväčších špecializovaných predajcov pre stavebníctvo a priemysel.

Od začiatku sa zameriavame na ponuku tovaru na internete, pomocou progresívnych metód online marketingu a optimalizácie našich e-shopov smerom k čo najlepšej užívateľskej prívetivosti. Stále rozširujeme sortiment, ktorý v súčasnosti tvorí cez 50 rôznych výrobcov a cez niekoľko e-shopov špecializovaných na rôzne skupiny tovaru, združených pod značkou EPROFI.SK.

Vždy se snažíme konkurovať najnižšou cenou, keď už od 2 ks tovaru ponúkame zaujímavé zľavy. Väčšina bežného tovaru z našich e-shopov je skladom u nás, alebo u našich dodávateľov, a pripravená k expedícii k zákazníkom obvykle ešte v deň objednávky. Naši pracovníci sú, na rozdiel od niektorých konkurentov, skutočnými špecialistami v danom odbore, schopní poradiť zákazníkovi v každej situácii to najlepšie technické riešenie. 

Pokiaľ ste dovozcom zaujímavého profesionálneho tovaru na Slovensko a mali by ste záujem ponúkať ho prostredníctvom našich e-shopov, neváhajte nás kontaktovať.

Výpis z obchodného registra TU.

Eprofi obchody